top of page

HiZMETLERiMiZ

Daima müşterinin vizyonunu göz önünde bulundurarak, çeşitli yaratıcı ve yenilikçi hizmetler sunuyorum. Öncü teknoloji ve araçlar sayesinde görsel hikaye anlatıcılığını ileriye taşımak için çalışıyorum. Sunduğum hizmetlere aşağıda göz atabilirsiniz.

Filming Streets

ÖN PRODÜKSIYON

Ön Prodüksiyon gibi her türlü proje ihtiyaçlarınız için bizimle çalışın. Sunduğumuz hizmetler, tüm ihtiyaçlarınızı tek yerden karşılayabilmeniz, böylelikle prodüksiyonunuzun diğer unsurlarına rahatlıkla zaman ayırabilmeniz için hazırlandı. Daha fazla bilgi için iletişime geçin.

News Cameras

YARATICI GELIŞTIRME SÜRECI

Yaratıcı Geliştirme Süreci, bir projenin en zorlu aşamalarından biri olabilir. Mükemmel sonuçlar elde etmek ve teslim tarihlerine uymak için beklenenin ötesinde hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen iletişime geçin.

News Reporter

POST‑PRODÜKSIYON

Post‑Prodüksiyon söz konusu olduğunda da size kesintisiz bir süreç sağlamak için durmaksızın çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Toplantı randevusu alarak benzersiz hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.

bottom of page