top of page

Geleceğin dünyasına
hoş geldiniz

Yapay zeka teknolojisinin gücüyle daha zeki, daha etkileşimli ve daha özgün bir televizyon deneyimini sunmak için buradayız. Algoritma ile birleşen bir televizyon kanalı olarak, sadece ekranda izleyiciyle iletişim kurmakla kalmayıp, aynı zamanda izleyicinin tercihlerini anlayarak onlara en uygun içeriği sunuyoruz

istanbul tv.png

Sunucularınızı Siz Seçin

Yapay zeka sunucularımızı içeriğinizin ihtiyacına göre seçebilir ve tanıtımlarınızda fark yaratabilirsiniz.

 

Sizin talep ettiğiniz ses tonu, okuma hızı, dil çevirisi gibi notlarınızı dikkate alıyor ve tanıtımınızı bu taleplerinize göre oluşturuyoruz.

 

Dilerseniz gerçek sunucular ile de marka tanıtımlarınıza yön verebilirsiniz.

DÜNYAYA AÇILAN PENCERE

www.istanbultvkanal.com

Biz sadece bir içerik sunucusu değiliz, aynı zamanda izleyicilerimizin geri bildirimlerini önemsiyoruz. 32 Ayrı dile çeviri desteği sunan sistemimiz ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlamak ve yönetmek için tasarlandı. Yapay zeka, izleyici deneyimini geliştirmek için geri bildirimleri analiz eder ve sürekli olarak kendini iyileştirmek için çalışır. Sizin için daha iyi bir televizyon deneyimi sağlamak için daima öğrenmeye açığız.

 

  • Bizimle, sadece izleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda içeriği şekillendiren ve yönlendiren bir ortak olursunuz. Geleceğin televizyonunu birlikte keşfetmeye hazır mısınız?

32 AYRI DİLE ÇEVİRİ

En İyi Beste Sizin Markanıza Ait Olsun

YAPAY ZEKA İLE 32 DİLDE BESTE YAPABİLME

Markanızın en önemli bileşenlerinden biri de kuşkusuz akılda kalıcı bir bestedir. Yapay zekadan yardım alarak oluşturacağımız beste ile unutulmaz müzik keyfini markanız çatısı altında sunabilirsiniz. Deneyimlerimizi dinlemek için tıklayın

bottom of page